Već treći dan, volonteri, studenti, profesori i učenici rade na čišćenju maglajskih srednjih škola

20.05.2014. 01:02 0

I danas su vrijedni uposlenici naših srednjih škola skupa sa volonterima čistili i spašavali ono što se da spasiti. SVAKA VAM ČAST!

Molimo sve one koji to mogu da pomognu u čišćenju i u obezbjeđenju alata, sredstava za dezinfekciju, i ostale nephodne opreme.

 

U akciji čišćenja naših škola, danas su nam pomagali ljudi iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela Bosne i Hercegovine, ljudi iz Konjica, studenti sa Medicinskog fakulteta, Fakulteta islamskih nauka, te ostalih fakulteta iz Sarajeva ... planinari iz Srebrenika su nam donijeli grah sa kobasicama, veliko hvala svima njima, kao i našim profesorima i pomoćnim radnicima, te učenicima, i naravno direktorima!


I obavještavamo sve one koji nas pitaju za akciju čišćenja naših škola, da se ista izvodi svakim danom od 09:30h.

 

Mole se svi koji nemaju obaveza i nisu zauzeti da nam se pridruže i da naše škole ponovo zablistaju. Veliki pozdrav i unaprijed se zahvaljujemo!

 

Autor fotografija: JU Gimnazija Edhem Mulabdić

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.