Ermin i Elza nakon vodene stihije uplovili u bračne vode

29.05.2014. 00:28 0

Ermin Vehabović, napadač NK Natron i njegova djevojka Elza rođena Osmić prije nekoliko dana, 24. maja ove godine nakon katastrofalnih poplava uplovili su u bračne vode.

Njihov plan da svoju dugu vezu krunišu brakom nisu spriječile ni katastrofalne poplave koje su prethodnih dana pogodile naš grad. 

 

Elza i Ermin zakleli su se na vječnu ljubav jedno drugom 24. maja ove godine pred matičarem u poharanoj zgradi Općine. Skromnu proslavu za njih važnog trenutka nije uspjela pokvariti vodena sthija koja je 14. i 15.  maja harala ovim gradom.

 

Volja i ljubav ovo dvoje Maglajlija za primjer, da budućnost provedu ploveći bračnim vodama bila je daleko jača od katastrofalnih poplava koje su pogodile naš grad.

 

Redakcija portala www.maglajinfo.com Elzi i Erminu želi uputiti iskrene čestitke povodom sklapanja bračne zajednice sa željom da se katastrofalne vremenske nepogode ne odraze na budućnost koju oni žele provesti zajedno.

 

 

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.