Obavještenje za učenike Gimnazije Edhem Mulabdić

30.05.2014. 15:54 0

INFORMACIJA ZA UČENIKE NAŠE ŠKOLE

 

  • 14. maja je završena nastava


Svi učenici koji su u mogućnosti trebaju da donesu svoje đačke knjižice u školu kako bi razrednici mogli da ih ispune na vrijeme.

 

OBAVIJEST ZA MATURANTE


Obaviještavaju se ovogodišnji maturanti da nezvanično polaganje mature počinje 02. 06. 2014. godine. O tačnim terminima polaganja i odbrane maturskih radova po komisijama bićete blagovremeno obaviješteni! Pratite Facebook stranicu JU Gimnazija Edhem Mulabdic.

 

Molim vas da ove informacije prenesete svim učenicima naše škole.

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.