maglajinfo.com
vijesti maglaj 2757

U nekim područnim školama na području Maglaja nastave počinje 1. septembra

28.08.2014. 17:26 0

Na području naše Općine nastava je odgođena u većini škola do 15. septembra, odnosno do okončanja započetih neophodnih sanacionih građevinskih radova dok će neke područne škole učenike primiti 1. spetembra tekuće godine.

Ministarstvo Obrazovanja ZDK ustupilo je Redakciji našeg portala Odluku koju je potpisao Premijer ZDK Munib Husejnagić, a u kojoj se precizno navode škole u kojima će nastava biti odgođena. Između ostalog u donesenoj odluci navodi se da će neke područne škole na području naše Općine primiti učenike u klupe u ponedjeljak, 1. septembra tekuće godine. 

 

Tako će početak školske godine na području naše Općine biti odgođen do 15. septembra, odnosno do okončanja započetih neophodnih sanacionih građevinskih radova u JU OŠ "Maglaj" izuzev područnih škola "Tujnica", "Liješnica" i "Bradići"; JU OŠ "Prva Osnovna Škola" izuzev područnih škola "Kosova", "Moševac", "Jablanica" i "Ravna"; JU Gimnazija "Edhem Mulabdić", JU "MSŠ" Maglaj.

 

Odluku možete pročitati klikom OVDJE.  

 

 

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.