maglajinfo.com
sport nogomet 436

Obavljen trening u Beču

Prosinečki zadovoljan formom igrača

13.11.2018. 14:06 0

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u Beču obavila prvi trening pred susret UEFA Lige nacija sa Austrijom, koji će se igrati u četvrtak.

Svi igrači su trenirali, osim Gojka Cimirota zbog problema sa Ahilovom tetivom.

Reprezentaciji će se danas priključiti i golman Kenan Pirić, koji je naknadno pozvan kao zamjena za povrijeđenog Asmira Begovića.

Selektor Robert Prosinečki prije treninga je za službenu stranicu Nogometnog saveza BiH izjavio da je "pred ekipom kratak period da se pripremimo za ovu bitnu utakmicu sa Austrijom".

- Sigurno je da neće biti lako, ali možemo očekivati dobar meč pred punim stadionom. Biće zanimljivo igrati pred oko 15 hiljada naših navijača. Igraćemo kao i do sada, igrači će sigurno ponovo dati sve od sebe i možemo očekivati dobar rezultat. Zadovoljni smo formom igrača, 95 posto reprezentativaca su standardni u svojim klubovima što je pohvalno. Imamo pobjednički niz koji je napravio dobru atmosferu u timu. Najvažnije je da su igrači zdravi i spremni da odigraju dobru utakmicu u četvrtak - kazao je Prosinečki.

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.

TwitterX Error: Could not load tweets as Twitter responded with the error: 'You currently have access to a subset of X API V2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.x.com/en/portal/product'.